Ühiskondlik vastutus


Vastutame oma otsuste ja tegevuse eest, millel on mõju meie töötajatele ning nende kaudu kohalikule kogukonnale, koostööpartneritele, keskkonnale ja ühiskonnale laiemalt. Kalakasvataja ja -tootjana on meri meile majanduslikult oluline, peamine tuiksoon, aga tähtis ka kultuurilisest aspektist elukvaliteedi edendajana.

Panustame jõudumööda Eesti kui purjetamise- ja mereriigi arengusse ning meresõidu traditsioonide taastamisse, mis on senini olenemata 50aastasest pausist olnud muljetavaldav.
Avamereregattide toetajate hulka kuulumine on meie jaoks märgilise tähendusega, kuna need on seotud nii Eesti kui ka Soomega – meie peamiste sihtturgudega, mõlemad on pikkade meresõidu traditsioonidega riigid. Toetasime 2016. aastal Muhu Väina regatti ja Helsinki-Tallinn Race’i. Muhu Väina regati trass läbis ühte meile tähtsat kogukonda, Saaremaad, kus osalesime ka ise võistlejana Jaht Reval Café Elisa Sailing Team amatöörsportlaste meeskonna koosseisus. Helsinki-Tallinn Race on Eesti ja Soome suurim avamere purjeregatt, kus tegemist on ööpurjetamisega.

Muhu väina regatt


Jäähoki on kahtlemata soomlaste jaoks spordiala number üks ning kohalike ettevõtjate jaoks on oma linna klubi toetamine auasi. Heimon Kala Oy jätkas pikaajalist koostööd Hämeenlinna jäähoki meeskonnaga ja Hämeenlinna jäähalliga. Soomes on meil enda Heimon Kala tehase meeskond, kes korraldab sõpruskohtumisi koostööpartnerite meeskondadega.

Hokivõistlus Hämelinna jäähallis

Abistame ja lööme kaasa Grupi ettevõtete asukohariikides tegutsevate kogukondade spordi- ja kultuuriürituste läbiviimisel Soomes, Eestis ja Rootsis. PRFoods hindab kõrgelt oma töötajate kodukandi kultuurielu- ja sündmuseid, jätkame panustamist ka edaspidi.

Heateo Mõjufond on Eesti esimene filantroopia fond, mis panustab mõjusatesse ühiskondlikesse algatustesse. Fondi panustavad ühiselt Eestist hoolivad eraisikud ja ettevõtted. Anname kolme aasta jooksul tuule tiibadesse 4-6 mõjusale algatusele, mis lahendavad teravaid probleeme Eesti ühiskonnas – alates haridusest, sotsiaalsest ebavõrdsusest, rahvatervisest kuni keskkonnani.
  • © 2020 AS PRFoods
prfoods-
prfoods-
prfoods-
prfoods-