AS PRFoods on toiduainete töötlemise ja müügiga tegelev ettevõte, mis on noteeritud NASDAQ OMX Tallinna börsi põhinimekirjas alates 2010. aasta 5. maist.


Ettevõte tegeleb kalatoodete tootmise ja müügiga Soome ja Eesti turul ning kalakasvatusega Rootsis ja Soomes.

Grupi vaieldamatuks konkurentsieeliseks on vertikaalne integratsioon – kalakasvatus, tootmine ja müük. Forell, mis on kasvatatud Rootsi järvedes ja Soome Turu piirkonna arhipelaagis, ja lõhe, mis on toodud Norrast, töödeldakse Heimon Kala OY Soomes Renkos ja Vettel OÜ Eestis Saaremaal asuvates moodsates tootmishoonetes. Grupi oma jaotusvõrk Soomes ja Eestis võimaldab tagada meie klientidele kiired ja kvaliteetsed tarned. Grupp on üks kalatööstuse liidreid Soome jaeturul nii oma kaubamärkidega kui private label toodetega ning HoReCa sektoris.

Grupi Soome kaubamärkide hulka kuuluvad „Heimon Gourmet” ja „Saaristomeren”. Need on hästi tuntud ja hinnatud kalabrändid, mis on enam kui kakskümmend aastat olnud osaks soomlaste igapäeva- ja pidulauaroogadest. Grupi muude kaubamärkide hulgas on „Gurmé” ja „Polar Fish”, mida müüakse Balti riikide turgudel.